Kahlenberg Services

Kahlenberg Services nagrodzony Złotym Laurem Konsumenta w kategorii najlepsze ubezpieczenia sportowe!

Z satysfakcją informujemy, że Kahlenberg Services został nagrodzony złotym godłem w plebiscycie LAUR KONSUMENTA 2023 w kategorii ubezpieczenie sportowe.

LAUR KONSUMENTA to najbardziej prestiżowy certyfikat konsumencki w Polsce. Jest przyznawany od 2004 roku a zwycięzcy wyłaniani są w wyniku telefonicznego i internetowego sondażu.  W zależności od ilości oddanych głosów przyznawane są złote, srebrne lub brązowe godła plebiscytu w prawie 300 kategoriach. Kahlenberg Services otrzymał w swojej kategorii (ubezpieczenie sportowe) 33 procent głosów, zdobywając ZŁOTY LAUR.

Jesteśmy dumni, że zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów i ich uznanie dla oferowanych przez nas ubezpieczeń sportowych, w tym unikatowych polis dla piłki nożnej, które w jednym produkcie łączą tradycyjne NNW z kosztami leczenia i rehabilitacji.

Jesteśmy przekonani, że przyznany nam ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2023 będzie ważnym wsparciem dla działań polskich klubów piłkarskich, których celem jest upowszechnienie standardu nowoczesnego, skutecznie dbającego o bezpieczeństwo piłkarzy ubezpieczenia.

Dziękujemy naszym wszystkim Partnerom za ich wsparcie dla naszej działalności. Dziękujemy piłkarskim klubom, zawodniczkom i zawodnikom, menedżerom sportu, trenerom i piłkarskim sędziom, którzy głosowali na nas w tym prestiżowym plebiscycie. Prosimy o przyjęcie naszej deklaracji, że nie zamierzamy spocząć na laurach!