Kahlenberg Services

Marka Kahlenberg Services wyróżniona tytułem DOBRA MARKA 2023

Rok 2023 jest szczególny dla Kahlenberg Services. Kilka miesięcy temu pisaliśmy o przyznaniu naszej firmie Złotego Lauru Konsumenta 2023, a dzisiaj z radością i satysfakcją informujemy, że zostaliśmy wyróżnieni tytułem DOBRA MARKA 2023 Jakość – Zaufanie – Renoma, w kategorii ubezpieczenie sportowe.

Wyróżnienie to przyznawane jest po raz czternasty innowacyjnym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. W ramach programu przeprowadzono badania, mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności poszczególnych marek oraz stopień zaufania, jakim darzą je konsumenci i klienci.

Jesteśmy dumni, że Kahlenberg Services jako agencja ubezpieczeniowa, specjalizująca się w ubezpieczeniach sportowych, oferuje sportowcom i organizatorom sportu najwyższej jakości polisy znanych i uznanych towarzystw ubezpieczeniowych. Jesteśmy dumni, że we współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi mamy możliwość kreowania nowoczesnych produktów ubezpieczeniowych, które – tak jak unikatowe polisy dla piłkarzy i piłkarskich trenerów – łączą w jednym produkcie ubezpieczeniowym tradycyjne NNW z kosztami leczenia i rehabilitacji.

Wierzymy, że wyróżnienie Kahlenberg Services tytułem DOBRA MARKA 2023 to również uznanie dla naszych wysiłków, aby tworzyć w Polsce rynek wartościowych ubezpieczeń sportowych, takich, które są ważną częścią bezpiecznego uprawiania sportu przez zawodowych sportowców i setki tysięcy amatorów.

Wyróżnienie Kahlenberg Services tytułem DOBRA MARKA 2023 traktujemy jednak przede wszystkim jako dowód uznania dla tych wszystkich, którzy wspierają inicjatywy na rzecz upowszechniania najwyższych standardów bezpiecznego uprawiania sportu. To właśnie im składamy podziękowania za zaufanie, jakim nas obdarzają wybierając ubezpieczenia oferowane przez Kahlenberg Services.